• D-Link Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis
Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis

új vélemény

Note: HTML kód nem iileszthető be!
    Rossz           Kiváló

D-Link Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis

  • Gyártó: D-Link
  • Cikkszám: DMC-1001
  • Gyártó: D-Link
  • Garancia: 2 év
  • Tömeg: 0.00 kg
  • Készletinfó: Érdeklõdjön a termék elérhetõségérõl!
  • Bruttó ár: 69.450Ft

  • Nettó ár: 54.685Ft


Kapcsolódó termékek

TP-LINK TL-PA4020P-KIT AV500 2-port Powerline Adapter

TP-LINK TL-PA4020P-KIT AV500 2-port Powerline Adapter

AV500 2-port Powerline Ad..

16.870Ft Nettó ár: 13.285Ft

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

Automatikus 10/100Mb/s MD..

8.890Ft Nettó ár: 7.000Ft

TP-LINK MC200CM Multimode GbE Media Converter

TP-LINK MC200CM Multimode GbE Media Converter

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbp..

15.050Ft Nettó ár: 11.850Ft