Switch modul



Összehasonlítás


MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

..

Nettó ár: 4.355Ft Bruttó ár: 5.535Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC 1G-LX Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC 1G-LX Module

Támogatott szabványok: IE..

Nettó ár: 5.205Ft Bruttó ár: 6.610Ft

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

SFP+ Direct Attach Stacki..

Nettó ár: 32.925Ft Bruttó ár: 41.815Ft

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Gigabit Ethernet LX Mini-..

Nettó ár: 37.100Ft Bruttó ár: 47.115Ft

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m

Dell Networking, Transcei..

Nettó ár: 38.350Ft Bruttó ár: 48.705Ft

D-Link SFP Stacking Cable 1 m

D-Link SFP Stacking Cable 1 m

..

Nettó ár: 59.030Ft Bruttó ár: 74.970Ft

D-Link SFP Stacking Cable 3 m

D-Link SFP Stacking Cable 3 m

..

Nettó ár: 66.210Ft Bruttó ár: 84.085Ft

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

10GBase-SR SFP+ Transceiv..

Nettó ár: 69.525Ft Bruttó ár: 88.295Ft

Tételek 1 től 8 / 8 (1 összes)