Switch modul

Switch modul

Összehasonlítás


Gigalight SFP modul, BIBIDI, 1.25G, 1550/1310nm, 3km táv, 0~70höm. DDM funkció, LC

Gigalight SFP modul, BIBIDI, 1.25G, 1550/1310nm, 3km táv, 0~70höm. DDM funkció, LC

D-Link,TP-link,Zyxel,Cisc..

Nettó ár: 95Ft Bruttó ár: 120Ft

TP-LINK Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú, TL-SM321B

TP-LINK Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú, TL-SM321B

MÉDIA KONVERTER ..

Nettó ár: 2.300Ft Bruttó ár: 2.920Ft

TP-LINK Switch Modul MiniGBIC Single mód, TL-SM311LS

TP-LINK Switch Modul MiniGBIC Single mód, TL-SM311LS

MÉDIA KONVERTER ..

Nettó ár: 4.300Ft Bruttó ár: 5.460Ft

TP-LINK Switch Modul MiniGBIC Multi mód, TL-SM311LM

TP-LINK Switch Modul MiniGBIC Multi mód, TL-SM311LM

MÉDIA KONVERTER ..

Nettó ár: 4.825Ft Bruttó ár: 6.130Ft

TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, TL-SM5110-SR

TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, TL-SM5110-SR

DDM Yes ..

Nettó ár: 5.255Ft Bruttó ár: 6.675Ft

TP-LINK Switch SFP Modul 1000Base-T, TL-SM331T

TP-LINK Switch SFP Modul 1000Base-T, TL-SM331T

PACKAGE CONTENTS..

Nettó ár: 5.490Ft Bruttó ár: 6.970Ft

TP-LINK Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú, TL-SM321A

TP-LINK Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú, TL-SM321A

MÉDIA KONVERTER ..

Nettó ár: 5.735Ft Bruttó ár: 7.285Ft

UBiQUiTi Kábel - UDC-1 - SFP/SFP+, 1m

UBiQUiTi Kábel - UDC-1 - SFP/SFP+, 1m

UNIFI DIRECT ..

Nettó ár: 6.345Ft Bruttó ár: 8.060Ft

MIKROTIK SFP Module - S-31DLC20D - 1250Mbit/s, Dual LC, 20Km, 1310nm, Single-mode (mono módus)

MIKROTIK SFP Module - S-31DLC20D - 1250Mbit/s, Dual LC, 20Km, 1310nm, Single-mode (mono módus)

Product specifications ..

Nettó ár: 7.725Ft Bruttó ár: 9.810Ft

TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, TL-SM5110-LR

TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, TL-SM5110-LR

DDM Yes ..

Nettó ár: 10.505Ft Bruttó ár: 13.345Ft

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-T, DGS-712

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-T, DGS-712

Standard       IEEE 80..

Nettó ár: 14.785Ft Bruttó ár: 18.780Ft

TP-LINK Kábel SFP 3 méter, TXC432-CU3M

TP-LINK Kábel SFP 3 méter, TXC432-CU3M

SFP+ KÁBEL ..

Nettó ár: 18.145Ft Bruttó ár: 23.045Ft

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-SX + LC adóvevő, DEM-311GT

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-SX + LC adóvevő, DEM-311GT

Specs   Download the..

Nettó ár: 18.830Ft Bruttó ár: 23.915Ft

MIKROTIK SFP Module - S-3553LC20D - 1250Mbit/s, LC, 20Km, Single-mode (mono módus) 2 db/csomag

MIKROTIK SFP Module - S-3553LC20D - 1250Mbit/s, LC, 20Km, Single-mode (mono módus) 2 db/csomag

S-35/53LC20D is a pair of..

Nettó ár: 23.670Ft Bruttó ár: 30.060Ft

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-LX + LC adóvevő, DEM-310GT

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-LX + LC adóvevő, DEM-310GT

Specs   Download the..

Nettó ár: 26.975Ft Bruttó ár: 34.260Ft

Tételek 1 től 1 / 1 (1 összes)