• Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

új vélemény

Note: HTML kód nem iileszthető be!
    Rossz           Kiváló

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

  • Gyártó: CISCO
  • Cikkszám: MGBLX1
  • Gyártó: Cisco
  • Garancia: 5 év
  • Tömeg: 0.00 kg
  • Készletinfó: Érdeklõdjön a termék elérhetõségérõl!
  • Bruttó ár: 47.115Ft

  • Nettó ár: 37.100Ft


Kapcsolódó termékek

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

..

7.860Ft Nettó ár: 6.190Ft

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m

Dell Networking, Transcei..

47.200Ft Nettó ár: 37.165Ft

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

SFP+ Direct Attach Stacki..

39.875Ft Nettó ár: 31.395Ft