• TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

új vélemény

Note: HTML kód nem iileszthető be!
    Rossz           Kiváló

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

  • Cikkszám: TPL TL-SM311LM
  • Gyártó: TP-LINK
  • Garancia: 3 év
  • Tömeg: 0.00 kg
  • Készletinfó: 12
  • Bruttó ár: 4.660Ft

  • Nettó ár: 3.670Ft


Kapcsolódó termékek

MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

..

5.655Ft Nettó ár: 4.450Ft

ZYXEL SFP MODUL 1000LX (LC)

ZYXEL SFP MODUL 1000LX (LC)

..

48.330Ft Nettó ár: 38.055Ft