• ZYXEL SFP MODUL 1000LX (LC)

új vélemény

Note: HTML kód nem iileszthető be!
    Rossz           Kiváló

ZYXEL SFP MODUL 1000LX (LC)

  • Cikkszám: ZYX SFP-LX-10-D
  • Gyártó: ZYXEL
  • Garancia: 5 év
  • Tömeg: 0.00 kg
  • Készletinfó: Érdeklõdjön a termék elérhetõségérõl!
  • Bruttó ár: 47.670Ft

  • Nettó ár: 37.535Ft


Kapcsolódó termékek

D-Link SFP Switch Modul DEM-310GT 1000BASE-LX MAX. 10KM
TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

..

4.660Ft Nettó ár: 3.670Ft

ZYXEL SFP MODUL 1000SX (LC)

ZYXEL SFP MODUL 1000SX (LC)

..

34.490Ft Nettó ár: 27.155Ft

MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

..

5.655Ft Nettó ár: 4.450Ft