• D-Link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports
8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports

új vélemény

Note: HTML kód nem iileszthető be!
    Rossz           Kiváló

D-Link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports

  • Gyártó: D-Link
  • Cikkszám: DGS-1008P/E
  • Gyártó: D-Link
  • Garancia: Egyéb év
  • Tömeg: 0.00 kg
  • Készletinfó: Érdeklõdjön a termék elérhetõségérõl!
  • Bruttó ár: 23.330Ft

  • Nettó ár: 18.370Ft


Kapcsolódó termékek

D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

52-Port PoE Gigabit Smart..

213.750Ft Nettó ár: 168.305Ft

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/

10-port 10/100/1000 Gigab..

43.605Ft Nettó ár: 34.335Ft

ZyXEL SFP-SX-D

ZyXEL SFP-SX-D

SFP-SX-D (Multi-Mode) tra..

26.210Ft Nettó ár: 20.640Ft

D-Link Switch 24x1000Mbps DGS-1100-24 Smart

D-Link Switch 24x1000Mbps DGS-1100-24 Smart

..

43.240Ft Nettó ár: 34.045Ft