Hálózat



Összehasonlítás


KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m   .

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m .

KELine Giga patch kábel U..

Nettó ár: 150Ft Bruttó ár: 190Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12E 9/125 LSOH 1000N  Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12E 9/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ..

Nettó ár: 160Ft Bruttó ár: 205Ft

ST-ST, toldó multimódusú

ST-ST, toldó multimódusú

KELine ST-ST, multimódusú..

Nettó ár: 195Ft Bruttó ár: 245Ft

LEGRAND kötegelő műanyag hossz: 225 mm LCS3

LEGRAND kötegelő műanyag hossz: 225 mm LCS3

665090 Legrand Vezetékes ..

Nettó ár: 215Ft Bruttó ár: 275Ft

LEGRAND kötegelő műanyag hossz: 320 mm LCS3

LEGRAND kötegelő műanyag hossz: 320 mm LCS3

665090 Legrand Vezetékes ..

Nettó ár: 225Ft Bruttó ár: 290Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 24E 9/125 LSOH 1000N  Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 24E 9/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ..

Nettó ár: 250Ft Bruttó ár: 315Ft

KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)

KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)

KELine M6 csavar készlet ..

Nettó ár: 250Ft Bruttó ár: 315Ft

Előlap -

Előlap - "Mosaic" egyenes, porvédős, 22,5x45, 1db SL hellyel, fehér

Előlap - "Mosaic" egyenes..

Nettó ár: 270Ft Bruttó ár: 345Ft

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására egyenes f

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására egyenes f

LEGRAND Linkeo süllyeszte..

Nettó ár: 365Ft Bruttó ár: 465Ft

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására döntött f

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására döntött f

LEGRAND Linkeo süllyeszte..

Nettó ár: 420Ft Bruttó ár: 535Ft

Giga patch kábel FTP, Cat.5E - 0.5 m, LSOH halogénmentés

Giga patch kábel FTP, Cat.5E - 0.5 m, LSOH halogénmentés

KELine Giga patch kábel F..

Nettó ár: 540Ft Bruttó ár: 685Ft

AMP Cat.5E F/UTP patchkábel, fehér LSZH köpeny, 1.5m

AMP Cat.5E F/UTP patchkábel, fehér LSZH köpeny, 1.5m

AMP Cat.5E F/UTP patchkáb..

Nettó ár: 755Ft Bruttó ár: 960Ft

Giga Toolless Keystone Jack 1xRJ45/s, Cat.5E

Giga Toolless Keystone Jack 1xRJ45/s, Cat.5E

KELine Giga Toolless Keys..

Nettó ár: 765Ft Bruttó ár: 975Ft

KELine Giga+ Toolless Keystone Jack 1xRJ45/s, Cat.6

KELine Giga+ Toolless Keystone Jack 1xRJ45/s, Cat.6

KELine Giga+ Toolless Key..

Nettó ár: 810Ft Bruttó ár: 1.030Ft

KELine Modulo50, 2xRJ45, süllyesztett, üres, modulok nélkül !  .

KELine Modulo50, 2xRJ45, süllyesztett, üres, modulok nélkül ! .

KELine Modulo50, 2xRJ45, ..

Nettó ár: 810Ft Bruttó ár: 1.030Ft

Tételek 1 től 15 / 49 (4 összes)