Hálózat



Összehasonlítás


DELTA DUGÓ RJ11

DELTA DUGÓ RJ11

..

Nettó ár: 10Ft Bruttó ár: 15Ft

DELTA Moduláris Dugó UTP CAT5E RJ45 8P8C

DELTA Moduláris Dugó UTP CAT5E RJ45 8P8C

..

Nettó ár: 20Ft Bruttó ár: 30Ft

DELTA Törésgátló RJ45 zárt szürke

DELTA Törésgátló RJ45 zárt szürke

..

Nettó ár: 20Ft Bruttó ár: 30Ft

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 60mm  .

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 60mm .

KELine Hegesztés védő zsu..

Nettó ár: 55Ft Bruttó ár: 70Ft

EXCEL Moduláris Dugó UTP  Patch CAT6 RJ45 8P8C

EXCEL Moduláris Dugó UTP Patch CAT6 RJ45 8P8C

..

Nettó ár: 70Ft Bruttó ár: 90Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8E 9/125 LSOH 1000N  .

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8E 9/125 LSOH 1000N .

Fibre Optic Cable FO U-DQ..

Nettó ár: 140Ft Bruttó ár: 180Ft

KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)

KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)

KELine M6 csavar készlet ..

Nettó ár: 225Ft Bruttó ár: 290Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT6

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT6

UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT6..

Nettó ár: 225Ft Bruttó ár: 290Ft

AMP Díszkeret - 50x50 DIN előlaphoz, fehér

AMP Díszkeret - 50x50 DIN előlaphoz, fehér

AMP Díszkeret - 50x50 DIN..

Nettó ár: 240Ft Bruttó ár: 300Ft

LOGILINK CAT5E UTP TOLDÓ 8P8C 1:1

LOGILINK CAT5E UTP TOLDÓ 8P8C 1:1

..

Nettó ár: 270Ft Bruttó ár: 345Ft

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 3 m   .

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 3 m .

KELine Giga patch kábel U..

Nettó ár: 325Ft Bruttó ár: 410Ft

KELine Giga Toolless Keystone Jack 1xRJ45/u, Cat.5E

KELine Giga Toolless Keystone Jack 1xRJ45/u, Cat.5E

KELine Giga Toolless Keys..

Nettó ár: 355Ft Bruttó ár: 450Ft

KELine SC-SC, monomódusú duplex toldó, blue  .

KELine SC-SC, monomódusú duplex toldó, blue .

KELine SC-SC, monomódusú ..

Nettó ár: 420Ft Bruttó ár: 535Ft

KELine Giga+ patch kábel UTP, Cat.6 - 1 m, PVC

KELine Giga+ patch kábel UTP, Cat.6 - 1 m, PVC

KELine Giga+ patch kábel ..

Nettó ár: 445Ft Bruttó ár: 565Ft

KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 3 m   .

KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 3 m .

KELine Giga patch kábel S..

Nettó ár: 475Ft Bruttó ár: 605Ft

Tételek 1 től 15 / 86 (6 összes)